نماینده اتاق اصناف در استان مازندران

کسبه مورد اعتماد مردم هستند/ تزریق سه دوز واکسن برای اخذ “QR Code” به تمامی صنوف استان ابلاغ شده است

۱۰:۰۱:۳۰ بهمن ۳۰, ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

نماینده اتاق اصناف ایران در استان مازندران:کسبه مورد اعتماد مردم هستند/ تزریق سه دوز واکسن برای اخذ “QR Code” به تمامی صنوف استان ابلاغ شده است

🔹نماینده اتاق اصناف ایران در استان مازندران از شروع جشنواره فوق العاده نوروزی از ۲۰ بهمن در شهر ساری خبر داد و گفت: کسبه مورد اعتماد مردم هستند و خرید مستقیم کالا از کسبه اطمینان خاطر بیشتری نسبت به خرید کالا در نمایشگاه را به دنبال دارد.

🔹عباس رمدانی در گفت وگو با خبرنگار اتاق اصناف ایران اظهار کرد: عرضه کالای با کیفیت و با حداقل سود و دارای برچسب قیمت در دستور کار جشنواره نوروزی قرار دارد و تمامی خدمات در این جشنواره قابل رصد است و نظارت بر حسن اجرای طرح و نظارت بر کیفیت و قیمت توسط بازرسان اتحادیه ها صورت خواهد گرفت.

🔹رمدانی تصریح کرد: جشنواره فروش فوق‌العاده از بیستم بهمن‌ماه در استان مازندران شروع شده و اوج فعالیت این جشنواره در اسفندماه خواهد بود و تا ۲۰ فروردین‌ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت تا فرصت کافی برای خرید و تهیه کالاهای مورد نیاز وجود داشته باشد.

🔹نماینده اتاق اصناف ایران در استان مازندران در ادامه افزود: با توجه به موج جدید بیماری کرونا و جلوگیری از تعطیلی گسترده اصناف، ابلاغیه اتاق اصناف ایران بر مبنای الزام تمامی واحدهای صنفی نسبت به تزریق سه دوز واکسن کرونا و اخذ QR Code و نصب آن در واحد صنفی به تمامی صنوف استان اعلام شده است.

🔹 وی افزود: با توجه به دستورالعمل مدیریت هوشمند کرونا، بحث تعطیلی مشاغل در پیک‌های کرونا مطرح نیست و این اقدام بسیار خوبی است که صورت گرفته و باید فرهنگسازی بیشتری برای واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همچنین تشدید نظارت بر رعایت پروتکل‌ها صورت بگیرد.

ممکن است بپسندید...